Ми пропонуємо:
Готові рішення для вашого бізнесу
Як це працює:
Ми розробили систему автоматизації,
яка дозволить вам збільшити прибутковість вашого бізнесу,
скоротити витрати і стати лідером у своїй галузі

Контроль і автоматизація для будівельних компаній


Що саме ми пропонуємо?

Готове рішення для вашого бізнесу - автоматизація документообігу, налаштування та підключення всіх модулів, включаючи аналітику, CRM, ERP, модулі для e-mail і смс розсилок, SEO, SMM, бухгалтерський облік. Автоматизуйте процеси, займайтеся тим, що цікаво вам - про інше подбаємо ми!

Як це працює?
 
Ми інтегруємо всі модулі, корисні для вашого бізнесу, після чого ви отримуєте повну інформацію про ваших клієнтів, рекламні кампанії, співробітників, доходи та витрати у формі зручних звітів, які не потрібно довго налаштовувати - вся інформація у вас на екрані!

Навіщо вам це потрібно?

Підключаючи нашу систему, ви отримуєте простий у використанні і ефективний інструмент обробки і аналізу всіх етапів бізнес-процесу, скорочуєте витрати, збільшуєте лояльність клієнтів, знижуєте витрати на рекламу і просування, збільшуєте оббіг, і, як результат - отримуєте більше прибутку.

Автоматизація бізнес-процесів - важливий крок на шляху розвитку компанії. Якщо контролювати зростаючі обсяги інформації стає все складніше, очевидно, потрібно підключати it-інструменти, що дозволяють систематизувати і оптимізувати роботу.

Рішення, яке ми пропонуємо, націлене на оптимізацію роботи вашого бізнесу, проведення та аналітику маркетингових кампаній, поліпшення обслуговування клієнтів. Впровадження технології відбувається простіше простого - не потрібно витрачати час на пошук і підбір інструментів. Ви відразу ж отримуєте готовий веб-продукт - сайт і набір модулів, необхідних для автоматизації бізнес-процесів.
 
Наше рішення складається з окремих модулів, які підключаються опціонально:
 

 • CRM - налагоджена система ведення бізнесу, що об'єднує в собі безліч опцій: управління угодами, збір інформації про клієнтів, контроль над відділом продажів, аналітика, планування виручки і т.д.
 • Наскрізна аналітика - аналіз ефективності маркетингових кампаній, що базується на даних про продажі.
 • MRP - система планування потреби в матеріалах на виробництві.
 • BPM - система управління, що дозволяє створювати моделі бізнес-процесів, відстежувати і моніторити механізми виконання, швидко впроваджувати зміни в уже працюючу модель.
 • 1С: Бухгалтерія - система для оптимізації бухгалтерського та податкового обліку, підготовки різних звітів.
 • База знань - можливість розміщувати і каталогізувати великі обсяги інформації.
 • Модулі для e-mail і смс розсилок.
 • Телефонія й інтеграція з сайтом для своєчасної обробки всіх вступників заявок.


Коробка готових рішень Whiteweb "підключається" один раз, а результат залишається назавжди:
 

 • підвищення продуктивності роботи відділів;
 • підвищення ефективності рекламних кампаній;
 • повний контроль над усіма бізнес-процесами;
 • поліпшення взаємин між менеджерами і клієнтами;
 • управління компанією без прив'язки до офісу.


Ми зібрали для вас готові it-інструменти, які так необхідні для управління будівельною компанією. Компоненти можна комбінувати, підключати та відключати в міру необхідності, адаптувати їх під цілі бізнесу.

 

залишити заявку:
Вибрати файл
* - Поля обов'язкові для заповнення